خرید امن

چکیده راهنمای خرید امن در نصب آگهی

امن خرید کنید:

 • از کسانی خرید کنید که امکان ملاقات حضوری آنها پیش از انجام معامله فراهم است.
 • هرگز پیش از دریافت کالا هزینه‌ای پرداخت نکنید.
 • اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد،‌ دلیل کافی برای اعتماد نیست. ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء استفاده قرار گرفته باشد.
 • در صورت امکان، پس از خرید کالا رسید کتبی معتبر از فرد دریافت کنید.

بیشتر احتیاط کنید وقتی…

 • قیمت و شرایط ارائه شده بیش از حد عالی به نظر می‌رسد.
 • فروشنده یا خریداری بی‌دلیل و به طرزی مشکوک اطلاعات حساب بانکی شما را می‌پرسد.
 • می‌خواهید مبلغ قابل توجهی به کسی که نمی‌شناسید، بپردازید. سعی کنید در محلی امن مثل پایگاه‌های پلیس یا شعب بانک‌ها قرار بگذارید.
 • می‌خواهید کالاهای مارک‌دار بخرید. بهتر آن است که در فروشگاه مربوطه ملاقات کنید تا از صحت آن‌چه اعلام شده، اطمینان یابید.

به خاطر داشته باشید:

 • در خرید پستی، شما قبل از اطمینان از صحت کالا هزینه را پرداخت کرده‌اید که این مورد خالی از ریسک نیست و ما انجام آن را به هیچ عنوان توصیه نمی‌کنیم.
 • بهتر است نقدی معامله کنید. چک و سفته ممکن است نقد نشوند.
 • در مورد برخی کالاها بهتر است درخواست فاکتور خرید و احیاناً بسته‌بندی اولیه را از فروشنده داشته باشید.

تشریح کامل نکات امنیتی انجام معاملات در نصب آگهی (لطفا حتماً مطالعه فرمایید.)

معامله در سایت نصب آگهی و سایر سایت های مشابه یکی از روش‌های معاملاتی است که بسیاری از افراد جامعه از آن استفاده می‌کنند.

سایت نصب آگهی و امثال آن باعث شد که توجه افراد به سوی اجناس دست دوم بلااستفاده در منازلشان جلب شود و برای فروش آن‌ها اقدام کنند. شاید شما هم تعداد زیادی از اجناس را دیده باشید که به هیچ کاری نمی‌آیند، اما برای فروش در نصب آگهی وجود دارند.

در کنار مزایای بسیاری که می‌توان برای معامله در سایت نصب آگهی نام برد؛ مشکلات زیادی هم در این وب سایت وجود دارد. از آگهی‌های نامربوط تا انجام معامله‌هایی که در پایان منجر به کلاهبرداری می‌شوند. یکی از مهم‌ترین راهکارهایی که برای حل این مشکل وجود دارد، نظارت بر آگهی‌های موجود در وب سایت نصب آگهی است که با وجود حجم زیاد آگهی‌هایی که روزانه ثبت می‌شوند، غیر ممکن به نظر می‌رسد.

شاید به این فکر کنید که هنگام ایجاد آگهی برای معامله در سایت نصب آگهی، بررسی انجام می‌شود و تایید می‌شود. اما ملاک‌های بررسی نصب آگهی شامل پرداخت شدن هزینه، تکراری نبودن آگهی، درج مکرر آگهی در بازه‌های زمانی کوتاه، دسته بندی اشتباه و مواردی از این قبیل است.

البته بسیاری از آگهی‌ها به گونه‌ای هستند که نمی‌توان اصالت یا تقلبی بودن آن‌ها را تشخیص داد و حتی ممکن است ناظران نیز دچار مکر افراد سودجو و خلافکار شوند. البته یکی از امکاناتی که در سایت نصب آگهی وجود دارد، گزارش دادن آگهی‌هاست. به این صورت که اگر کاربران آگهی نامربوط در این سایت مشاهده کردند، می‌توانند آن را گزارش دهند و پشتیبان‌های نصب آگهی آن را مورد بررسی مجدد قرار دهند. در صورتی که گزارش‌های کاربران صحیح باشد، آگهی از نصب آگهی حذف می‌شود.

در اینجا اطلاعاتی را به شما ارائه داده‌ایم که کمک می‌کند با امنیت کامل به معامله در سایت نصب آگهی بپردازید و انشاا... تا حد امکان با مشکل مواجه نشوید.

نکاتی در مورد معامله در سایت نصب آگهی هنگام معامله در سایت نصب آگهی دقت کنید

معاملات نصب آگهی انواع بسیار زیادی دارند. در این وب سایت می‌توان هر کالایی را برای خرید یا فروش عرضه کرد. حتی گاها آگهی‌های بسیاری عجیبی در سایت یا اپلیکیشن نصب آگهی ارائه می‌شود که به هیچ عنوان برای عرف جامعه ایران قابل قبول نیست.

برای انواع معامله در سایت نصب آگهی، دسته بندی‌های مختلفی قرار داده شده است و افراد می‌توانند با توجه به نیاز خود در دسته بندی‌های مختلف محصول یا خدمات مورد نیاز خود را پیدا کنند. بهترین راه حل برای کوتاه کردن دست سودجویان و انجام سالم‌ترین معامله در نصب آگهی، آگاهی دادن به مردم جامعه است. اگر شما نکات مربوط به معامله امن در نصب آگهی را بدانید، احتمال این که مورد سوء استفاده قرار بگیرید، بسیار کم‌تر است. در این قسمت مهم‌ترین نکاتی که در مورد معامله در سایت نصب آگهی وجود دارد را برای شما بیان کرده‌ایم.

معامله را جدی بگیرید! در فضای آنلاین فروشگاه‌های بسیار زیادی وجود دارند که بهترین اجناس را ارائه می‌دهند و پس از پرداخت وجه آن را به دست شما می‌رسانند. اما چند فروشگاه محدود هم هستند که با کلاهبرداری باعث می‌شوند، اعتبار همه فروشگاه‌های اینترنتی زیر سوال برده شود. در انواع معامله در سایت نصب آگهی نیز چنین ماجرایی وجود دارد. بسیاری از معاملات واقعی و امن هستند، اما مواردی نیز برای سوء استفاده و دزدی هستند.

هیچ ارزانی بی‌حکمت نیست! اگر وسیله یا اجناسی را در سایت نصب آگهی می‌بینید که تفاوت‌های فاحشی با قیمت‌ بازار دارند؛ حتما علت آن را بررسی کنید. حتما پیش از پرداخت وسیله را ببینید و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید. این موضوع در مورد وسایل نقلیه از اهمیت بیشتری برخوردار است. برای مثال یک نمونه از کلاهبرداری‌ها فروش اموال مسروقه است. بدین صورت که سارق وسیله دزدی را با قیمت کم‌تر می‌فروشد و خریدار از همه جا بی‌خبر بدون بررسی مدارک، خوشحال از قیمت پایین وسیله پول آن را پرداخت می‌کند و بخشی از آن را برای سند می‌گذارد؛ اما سارق بخش اول پول را دریافت کرده و پس از آن مشتری خود را با وسیله دزدی تنها می‌گذارد!

پرداخت بیعانه ممنوع! چه بسیار فروشنده‌نماهایی که به ظاهر برای نگه داشتن کالا و ارائه آن به مشتری از آن‌ها پول دریافت می‌کنند و سپس از دسترس خارج می‌شوند.

خرید و فروش غیر حضوری ممنوع! برای انجام معامله در نصب آگهی چه خریدار باشید و چه فروشنده، حتما از شهر خود و به صورت حضوری معامله انجام دهید. آوردن وسیله یا بردن پول را حتی به پیک موتوری هم نسپارید! محل قرار ملاقات شما نیز اهمیت زیادی دارد. سعی کنید در فضاهای پر رفت و آمد قرار بگذارید. همچنین ممکن است وسیله‌ای که عکس آن را دیده‌اید، با محصول واقعی متفاوت باشد. در خرید حضوری شما این موضوع را متوجه می‌شوید و خرید انجام نمی‌دهید.

مراقب سایر شخصیت‌های دخیل در معامله باشید! زمانی که معامله در سایت نصب آگهی انجام می‌دهید، ممکن است به کارشناس یا شخصی آگاه در مورد موضوع معامله نیاز داشته باشید. مثال بارز آن در خرید و فروش ماشین است. حتما به کارشناس‌های مطمئن مراجعه کنید. ممکن است خریدار یا فروشنده فرد دیگری را به عنوان کارشناس معرفی کنند که واقعا کارشناس نیست و از طرف هر کدام که باشد، پولی دریافت می‌کند و به نفع او کار می‌کند.

نقد معامله کنید! پول کالا را حضورا و به صورت نقدی پرداخت کنید یا در همان لحظه برای فروشنده کارت به کارت کنید. فروشنده‌ها نیز نباید چک و سفته قبول کنند؛ ریسک این کار بسیار زیاد است.

با رعایت جانب احتیاط به راحتی می‌تواند معاملاتی امن در سایت نصب آگهی داشته باشید.

اقدامات انجام شده برای معاملات امن در وب سایت نصب آگهی محدود است.

در جهان وب سایت‌های مختلف مرتبط با کسب و کارهای عمومی هزینه هنگفتی از بودجه خود را صرف تأمین امنیت سایت‌ها و کاربران خود می‌کنند . حتی مدیران سایت‌های معتبری چون آمازون برای پاسخگویی به سوء استفاده‌ها بارها و بارها در دادگاه‌ها حاضر شده‌اند. بنابراین این مشکلات و معاملات مسموم منحصر به ایران و وب سایت نصب آگهی و سایت های همکار نیست.

وب سایت نصب آگهی در حال چاره‌اندیشی و اختصاص دادن بودجه برای تأمین امنیت می‌باشد اما مطمئن‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راهکار برای حل مشکل سوء استفاده افراد سودجو، آگاهی دادن به کاربران سایت و دقت آن‌ها حین انجام معامله در سایت نصب آگهی است.

کلاهبرداری در وب سایت نصب آگهی چگونه میتواند شود؟

تأمین امنیت صد در صد معاملات اینترنتی ممکن نیست.

با یک سرچ ساده‌ می‌توانید مثال‌های متعددی از کلاهبرداری در انواع معامله انجام شده در وب سایت نصب آگهی مشاهده کنید. ارائه این مثال‌ها و ماجراهای کلاهبرداری‌های افشا شده باعث رو شدن دست سارقان و کلاهبرداران این وب سایت ها می‌شود و راه‌های آن‌ها برای انجام معاملات سودجویانه همواره کم‌تر می‌شود.

<<در ادامه ما نیز چند مثال برای آگاهی بیشتر شما در این باره ارائه داده‌ایم>>

فروش کالاهای مسروقه. درخواست مدارک مبتنی بر مالکیت وسیله و به خصوص وسایلی مانند موتور و ماشین

از واجبات معامله در سایت نصب آگهی است.

دریافت اطلاعات کارت بانکی: بسیاری از افراد اطلاع زیادی در مورد انجام معاملات اینترنتی ندارند و به راحتی اطلاعات حساب خود را در اختیار افرادی که خود را به جای خریدار یا فروشنده جا زده‌اند، می‌سپارند و باعث می‌شود که این موضوع باعث خالی شدن حساب آن‌ها می‌شود. البته تمهیدات اندیشیده شده مانند رمز پویا تا حد زیادی این مشکل را حل می‌کند.

دزدی پول‌ نقد: ممکن است برای انجام معامله حضوری پول نقد با خود به قرار ببرید و سارقینی که خود را به جای فروشنده معرفی کرده‌اند، برای ربودن پول اقدام کنند. بنابراین از پر رفت و آمد بودن محل قرار اطمینان حاصل کنید. بهترین روش کارت به کارت کردن پول برای خریدار در لحظه معامله است.

معامله را به دیگران واگذار نکنید: یکی از کلاهبرداری‌های انجام شده در سایت نصب آگهی توسط افرادی انجام می‌شود که درخواست رساندن وسیله با پیک را دارند و می‌گویند پول را به صورت نقدی به پیک پرداخت می‌کنند. فروشنده نیز محصول را به پیک می‌سپارد و می‌گوید آن را تا پیش از دریافت پول تحویل ندهد. در مسیر شخصی که خود را فروشنده معرفی می‌کند، به پیک می‌گوید خریدار پول را کارت به کارت کرده است و تنها جنس را تحویل دهد. این در صورتی است که پولی به فروشنده پرداخت نشده و پیک محصول را تحویل می‌دهد. این یک کلاهبرداری تمام عیار است!

کلام آخر : متاسفانه سودجویان افراد باهوشی هستند که همیشه راه‌های جدیدی برای معامله در سایت نصب آگهی پیدا می‌کنند؛ بنابراین اگر مورد مشکوکی در مورد آگهی مشاهده کردید، وارد معامله نشوید و لطفاً آن را گزارش دهید.