پخش وفروش آینه های محدب ترافیکی وپارکینگی

1 ماه پیش
ارسال پیامگفتگوی آنلاین


دسته بندی فروشگاه های اینترنتی
محل تهران ,..منطقه 12 تهران
آدرس حسن آباد خ فیاض بخش‌ کوچه جهانگردی پاساژرشید2
قیمت توافقی
انواع آینه محدب پارکینگ
به طور کلی این محصولات را می توان به سه دسته کلی تقسیم نمود که عبارتند از: آینه محدب شیشه ای، استیل و اکرولیک.
آینه مخصوص پارکینگ دارای استحکام بالایی هستند و از دوام بالایی نیز برخوردار می باشند همچنین در برابر شستشو نیز مقاوم می باشند. آینه محدب استیل تصاویر را با کیفیت بالایی به نمایش می گذارد و به راحتی می توان زوایایی که با چشم غیر مسلح دیده نمی شود را به راحتی مشاهده نمود. از جمله مزیت های آینه محدب استیل می توان ضد بخار بودن و کیفیت بالای آن را نام برد همچنین به دلیل کاربردی بودن و مصارف بالای آن در اندازه ها و ابعاد مختلفی تهیه و تولید می شوند.
خرید آنلاین آینه محدب پارکینگ
آینه محدب آکرولیک از جنس نشکن می باشد و دارای مقاومت بالایی است که به راحتی دچار مشکل نمی شود و چون از جنس نشکن است به راحتی شکسته نمی شود. این آینه می تواند تصاویر را با کیفیت و وضوحی بالاتر نسبت به آینه های دیگر ارائه نماید. از جمله مزایایی که می توان برای آینه محدب آکرولیک بیان نمود می توان به کیفیت بالاتر از شیشه، قیمت مناسب، کیفیت بالا و ضد بخار بودن آن اشاره نمود همچنین به دلیل مصارف مختلف این گونه آینه ها می توان آن ها را در اندازه و ابعاد مورد نظر تهیه نمود. آینه محدب پارکینگی در پارکینگ های عمومی، مسکونی و اداری که دارای محیطی مسقف می باشد نصب و اجرا می شود.
آینه محدب شیشه ای آینه محدب آکرولیک
آینه محدب پلی کربنات آینه محدب استیل
آینه محدب پارکینگ فریم دار و بدون فریم
آینه های محدب را بر اساس فریم دور قاب آنها به دو دسته آینه محدب پارکینگ فریم دار و بدون فریم تقسیم می نمایند. آینه های محب علاوه بر پارکینگ ها در تقاطع های خطرناک جاده ها شهری و برون شهری نیز نصب می شوند. این تجهیزات دید بهتری برای رانندگان ایجاد می کند و همین امر باعث خواهد شد آمار تصادفات کاهش یابد.
فریم نصب شده در آینه محدب پارکینگ در زمان بارندگی از خیس شدن آینه پیشگیری می نماید. بد نیست بدانید که بیشتر تصادفات نیز در زمان های بارندگی اتفاق می افتد و داشتن فریم خود به تنهایی از عوامل بسیار موثری خواهد بود که در زمان بارندگی و محدود شدن دید رانندگان، محدوده دید آنها را افزایش دهد. این فریم در زمان تابش مستقیم نور خورشید نیز از بازتابش نور پیشگیری کرده و از آزار دیدن چشم رانندگان پیشگیری خواهد نمود.
به نظر می رسد برای نصب آینه محدب در خیابان ها و جاده های برون شهری بهترین انتخاب استفاده از آینه محدب فریم دار است. این مدل آینه در مدلهایی همچون آینه محدب فریم دار در قطر 40 سانتیمتری، 60 سانتی متری و 70 سانتی متری تولید می شود. به عبارتی می توان گفت محدودیتی در نوع آینه و یا قطر آن وجود ندارد. اینه محدب پلی کربنات فریم دار نیز در قطرهای مختلف تولید شده و بسته به استانداردهای سازمان راهنمایی و رانندگی در مکان مناسب نصب می شود.
آینه محدب پارکینگ بدون فریم بهتر است در پارکینگ ها نصب شود. اما اگر تصمیم دارید از این مدل در فضای باز خیابان و یا جاده ها استفاده کنید بهتر است تدبیری جهت سایه بان بی اندیشید. نصب آن در سایه درختان نیز می تواند موثر باشد. این مدل آینه قیمت پایین تری دارد. در قطرهای مختلف و توسط آینه ساده و پلی کربنات ساخته می شود. مزیت نوع بدون فریم در دید کاملی است که به راننده می دهد.
برچسب آگهی

آگهی های مشابه
آگهی های بیشتر برای

فروشگاه های اینترنتی در نصب آگهی

https://nasbeagahi.com/v/43333
لینک به اشتراک گذاری
این سایت هیچ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه ی راهنمای خرید امن، آسوده تر معامله کنید.

ارسال پیامگفتگوی آنلاین ارسال به دوستان